Vytisknout

Kuchyně KLASIC

Klasik Klasic

 Jedná se o kuchyně klasického , standardního vzhledu s foliovanými dvířky nebo dvířky z lamina,různých tvarů a dezénů. Jako korpus jsou použity polaminované dřevotřískové desky 18 mm tlusté olepené plastovou ABS hranou .Pracovní desky mají pevný povrchový laminát,postformingový (oblý) přední okraj  a jsou v  tloušťkách  28-48 mm. Kování a výsuvy  jsou  standartní  značkové ,úchyty kovové ,hliníkové, plastové,keramické nebo dřevěnné. Vrchní skříńky jsou zavěšeny na ocelové liště a mají ukončovací věncovou lištu.Spodní skříňky stojí na nožičkách s odnímatelným soklem.

CENY

Ceny  jsou  uvedeny za jeden běžný metr linky  i s montáží, ale bez spotřebičů , dřezu a dopravy.

 • EKONOMIC     5 500 - 6 500 Kč
  Je to nejlevnější možná varianta řešení kuchyně vyrobena na cenu,která rámcově obsahuje:
  Dvířka z lamina olepená ABS hranou,pracovní deska 28mm, korpus(bílá,buk,třešeň),neznačkové kování a výsuvy.

 • STANDARD    8 000 - 10 000 Kč
  Tato střední a nejrozšířenější  varianta výbavy kuchyně  naprosto odpovídá běžným požadavkům většiny našich zákazníků a zhruba obsahuje:
  Fóliovaná dvířka 19 mm (s prolisem nebo bez),pracovní deska 28 nebo 38 mm,korpus  (výběr z 50 dezénů)  olepen  0,5 ABS hranou,značkové panty i výsuvy Grass

 • KOMFORT   12 000 - 20 000 Kč
  U těchto kuchyní jsou použity drahé materiály a doplňky,které dodávají kuchyni punc komfortu a zahrnují např:
  Fóliovaná  nebo masivní dvířka s mohutnými úchyty,pracovní desky laminátové ,kompozitní,skleněné nebo kamené,korpusy olepené ABS 2mm a výběr z 100 dezénů,zásuvkové boxy s dotahem,kování Blum ,Grass s tlumením, automatické výklopy vrchních skříněk,drátěné doplňky,prosvětlené skříňky  atd.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!